Вчора, 18-03-2025 18:31194
Президент України Володимир Зеленський разом із дружиною прибув до Фінляндії.
Про це він повідомив у соцмережах.
«Разом із першою леді з офіційним візитом у наших друзів і принципових союзників – Фінляндії. Будуть зустрічі з Президентом Александром Стуббом і першою леді Сюзанн Іннес-Стубб, спікером Юссі Халла-ахо та членами парламенту, Премʼєр-міністром Петтері Орпо, урядовцями й представниками оборонних компаній», – написав Зеленський.
«Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї, європейська інтеграція України. Фінський досвід створення системи цивільного захисту та побудови укриттів. Посилення санкцій проти Росії та координація зусиль для достойного завершення війни. Європа має бути за столом переговорів, і все, що стосується безпеки Європи, має вирішуватись разом з Європою», – зазначив президент.
Як зазначається, у програмі першої леді освітня співпраця: розширення Коаліції українських студій і безпека освітнього простору, облаштування шкільних укриттів, обмін досвідом щодо системи шкільного харчування, а також зустріч із лідерами бізнесу, меценатами та представниками культурної спільноти.
Leopolis.news