logo
30/05
29/05
28/05
27/05
2 ...

Зеленський представив нового голову Львівської ОДА Козицького (ВІДЕО)

06-02-2020 16:374526

Зеленський представив нового голову Львівської ОДА Козицького (ВІДЕО)
Фото: скріншот з відео

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 6 лютого, під час візиту на Львівщину представив Максима Козицького головою Львівської обласної державної адміністрації.

Під час сьогоднішнього візиту на шахту «Межирічанська» у Червонограді Зеленський вручив Козицькому указ про його призначення та посвідчення голови Львівської ОДА.

«Хочу вам представити нового голову обласної державної адміністрації», – сказав Зеленський зазначивши, що новий голова Львівщини є досвідченою та професійною людиною, яка також має великий менеджерський досвід.

«У нас є ваша людина – львів’янин Максим Козицький… Людина досвідчена, фахова. Ми шукали сильного менеджера – ось він. Я хотів би його привітати», – сказав Зеленський.

 

За його словами, Максим Козицький координуватиме всі проблемні питання області у співпраці з нещодавно призначеним віце-прем’єр-міністром – міністром розвитку громад і територій Денисом Шмигалем, який також є львів’янином.

Також, відповідний указ №43/2020 про призначення Козицького головою Львівської обласної державної адміністрації опубліковано на сайті ОПУ.

Прізвище Козицький асоціюється на Львівщині з потужним бізнесом у галузі альтернативної енергетики, який є одним з провідних платників податків. Максим Козицький ніколи особливо не був публічним на рівні області, хоча в районах, де працюють сонячні станції чи вітряки підприємства, він є доволі відомим. Як виявилося, підприємства групи компаній «Еко-Оптіма» є також потужними меценатами багатьох патріотичних акцій в області, але донедавна про це публічно не говорили.

На своїй сторінці у Фейсбуці голова товариства «Надсяння» у Львові Володимир Середа називає Козицького «творцем українського обличчя Львова». «Еко-Оптіма» «здійснила щедрі пожертви» на будівництво пам'ятників о. Михайлові Вербицькому, депортованим українцям Закерзоння, ветеринарному лікареві, фінансує видання книжок та підтримує багато інших патріотичних проектів.

За оцінками фахівців, Максим Козицький має досвід управління великими системами, стратег, потужний менеджер, який уміє формувати команду. Як відомо, його хотіли бачити у своїх партійних списках провідні політичні сили області. З огляду на це, шанси М. Козицького впливати чи принаймні не сваритися з міською та обласною радою доволі великі. А це для святого спокою Банкової та стабілізації політичної ситуації в області є вагомим аргументом. Однак противниками призначення Козицького є місцеві олігархи, які звикли бачити облдержадміністрацію філією своїх офісів.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський звільнив Маркіяна Мальського з посади голови ЛОДА.

Leopolis.news