logo
18/06
17/06
2 ...

647 тисяч сіянців дерев на 106 га: як в умовах карантину відтворюють ліс на Жовківщині (ФОТО)

06-04-2020 17:424270

647 тисяч сіянців дерев на 106 га: як в умовах карантину відтворюють ліс на Жовківщині (ФОТО)

Близько 106 гектарів заліснених ділянок при запланованих 96,4 – таким є результат весняної лісокультурної кампанії у ДП «Жовківський лісгосп».

І це ще не кінець, запевняють жовківські лісівники. Зараз у лісництвах підприємства заліснюють свіжі цьогорічні місця заготівлі деревини. 

В умовах карантинних обмежень, викликаних поширенням коронавірусної інфекції, лісівники щоденно докладають максимум зусиль аби покладені на них обов’язки були виконані. Результатом цієї злагодженої роботи є 647 тисяч сіянців дерев різних лісотвірних порід – сосни звичайної, дуба звичайного, ялини, модрини, дугласії, клена гостролистого, вільхи, берези, черешні, яблуні та груші.

«Сприятливі погодні умови дозволили розпочати посадкову кампанію у ранні терміни. Для доброї приживлюваності рослин велике значення має кількість вологи в грунті та температура повітря. А під час весняної посадки, періоду, коли інтенсивно росте та розвивається коренева система можемо очікувати на добру приживлюваність рослин – кажуть у лісгоспі.

Галина Муравська, для Leopolis.news