logo
13/09
12/09
11/09
10/09
04/09
31/08
28/08
27/08
20/08
19/08
2 ...

Всеукраїнська Рада Церков відреагувала на заяву Степанова щодо поширення COVID-19 в храмах у західних областях

06-08-2020 08:28453

Всеукраїнська Рада Церков відреагувала на заяву Степанова щодо поширення COVID-19 в храмах у західних областях
Фото: UkrMedia

Всеукраїнська Рада Церков прокоментувала слова міністра охорони здоров’я Максима Степанова про те, що богослужіння у храмах є одним з епіцентрів зараження на COVID-19.

Про це йдеться в заяві ВРЦіРО, опублікованій в середу, 5 серпня.

«Від початку карантину в Україні Церкви і релігійні організації в цілому вживають необхідних заходів щодо безпечного проведення богослужінь, інших релігійних заходів та своєї соціальної діяльності. Багато релігійних громад організували онлайн-трансляції своїх богослужінь, а допуск віруючих у храми і молитовні будинки відбувається за умови наявності захисної маски, з дотриманням рекомендованої урядом дистанції та використанням антисептичних засобів», – йдеться у заяві

Церкви закликають МОЗ не узагальнювати звинувачення щодо релігійної спільноти, натомість вживати більш ефективних заходів проти поширення Covid-19: зменшити контакти людей у громадському транспорті, торгових центрах та інших місцях скупчення людей.

Нагадаємо, наприкінці липня міністр охорони здоров’я Степанов назвав богослужіння головними причинами спалаху коронавірусу у західних областях України. За його словами, результати епідеміологічного розслідування показали, що богослужіння є головною причиною зростання кількості хворих на заході України, особливо в селах.

Leopolis.news