logo
03/05
05/04
04/04
29/03
28/03
16/03
05/03
26/02
25/02
28/01
25/01
22/01
2 ...

Маруся Звіробій знімає свою кандидатуру на довиборах у ВРУ на користь Кошулинського

16-03-2021 13:40933

Маруся Звіробій знімає свою кандидатуру на довиборах у ВРУ на користь Кошулинського

Кандидатка від партії «Європейська Солідарність» у 87-му окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО «Свобода» Руслана Кошулинського.

 

 

Про це Звіробій заявила у відеозверненні, опублікованому на сайті політсили.

«87-й округ сьогодні став своєрідним полем боротьби за Україну, на якому зіткнулися олігархи в особі партнера Коломойського Олександра Шевченка, висуванця від влади зелених дилетантів Василя Вірастюка та представники патріотичних сил – Руслан Кошулинський зі «Свободи» та я, Маруся Звіробій-Біленька від «Європейської Солідарності». Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинським можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради, я прийняла рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад усе – це інструкція до виконання, а не просто гасло», – сказала вона.

Звіробій додала, що історія поразок України – це щоразу історія неспроможності об’єднатися.

Вона зазначила, що «Європейська Солідарність» провела відповідні перемовини з ВО «Свобода» і політичні сили дійшли порозуміння.

Як відомо, у грудні минулого року волонтерка, контрактниця ЗСУ, інструкторка навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (Олена Самбул) заявила, що стане кандидаткою від партії «Європейська Солідарність» на довиборах народного депутата у 87-му окрузі на Івано-Франківщині.

«Слуга народу» висунула на цьому окрузі спортсмена Василя Вірастюка.  

Leopolis.news