logo
16/05
15/05
14/05
13/05
2 ...

Пішов із життя Володимир Яворівський

17-04-2021 10:564669

Пішов із життя Володимир Яворівський
Фото: Укрінформ

На 79 році життя пішов із життя відомий український письменник та громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський.

Про це повідомив у Facebook письменник Василь Шкляр.

«Завершив земний шлях видатний українець Володимир Яворівський. Письменник, Шевченківський лауреат, який на порі становлення нашої Незалежності своїм словом запалював серця мільйонів. Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: «НЕ ВІРЮ!».

Не хочеться вірити і мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю. Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов. Донька Леся близько півночі так і написала мені два слова: «Тато пішов». Іншого слова вона не змогла вимовити...» – написав він.

Володимир Яворівський – український письменник, громадсько-політичний діяч, борець за незалежність України у ХХ сторіччі. З 2007 року член партії ВО «Батьківщина». Народний депутат України I, II, IV-VІІ скликань. Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Із жовтня 2001 по листопад 2011 року – голова Національної спілки письменників України. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка.

Leopolis.news