logo
09/05
06/05
05/05
02/05
01/05
30/04
29/04
28/04
27/04
26/04
2 ...

Блаженніший Святослав освятив паски для в’язнів

30-04-2021 17:46758

Блаженніший Святослав освятив паски для в’язнів
Фото: Олександра Савранського

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, освятив 730 пасок для в’язнів Київського слідчого ізолятора. Освячення пасхальних хлібів Предстоятель звершив сьогодні, у Велику п’ятницю, на подвір’ї Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.

Про це повідомляє пресслужба УГКЦ.

Як розповів о. Костянтин Пантелей, очільник Відділу в справах душпастирства у пенітенціарній системі України УГКЦ, паски придбали за кошти жертводавців у рамках благочинної акції «Великодній кошик для в’язнів», а їх кількість розрахована на окремі категорії в’язнів Київського слідчого ізолятора.

«В’язниця дуже велика і в’язнів дуже багато. Привітати всіх із Великоднем у такий спосіб ми не можемо, але намагаємося огорнути нашою увагою неповнолітніх, жінок, недужих в’язнів, які перебувають в медчастині, в’язнів, які несуть довічне і довготермінове покарання, а також господарську обслугу, тобто засуджених, які відбувають покарання в самому слідчому ізоляторі», – розповів о. Костянтин.

Крім пасок для в’язнів Київського слідчого ізолятора, додав очільник Відділу у справах душпастирства у пенітенціарній системі, за зібрані у столиці кошти пасхальні хліби придбали і для Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх. Там зі святом Христового Воскресіння неповнолітніх в’язнів у неділю привітає о. Роман Атаман, капелан колонії.

Leopolis.news