logo
14/09
13/09
12/09
11/09
09/09
08/09
06/09
02/09
30/08
29/08
28/08
2 ...

Папа Римський закликав до молитви через події в Афганістані

30-08-2021 17:31403

Папа Римський закликав до молитви через події в Афганістані
Фото: Радіо Ватикана

Під час зустрічі з паломниками в останню неділю серпня Папа Франциск висловив співчуття з приводу нещодавніх терактів у Кабулі й нагадав про обов’язок християн молитися в ключових етапах історії.

 

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«В історичних моментах як цей, ми не можемо залишатися байдужими», – наголосив Папа Франциск, скерувавши думку слухачів до подій у Афганістані.

Він зазначив, що з глибокою стурбованістю слідкує за ситуацією в Афганістані, розділяючи страждання з тими, які «оплакують людей, що втратили життя під час терактів, скоєних самогубцями минулого четверга», та з тими, «які шукають допомоги та захисту».

«Ввіряю милосердю всемогутнього Бога загиблих, дякую тим, які докладають зусилля, щоби допомагати населенню, що зазнає важких випробувань, зокрема, жінкам і дітям», – сказав Папа.

Святіший Отець звернувся до всіх із проханням й надалі допомагати потребуючим і молитися за те, «щоби діалог і солідарність призвели до встановлення мирного та братерського співжиття й принесли країні надію на майбутнє».

«В історичних моментах як цей, ми не можемо залишатися байдужими: нас цього навчає історія Церкви. Ця ситуація зобов’язує нас як християн. Тому, звертаюся із закликом до всіх посилити молитву та практикувати піст: молитва і піст, молитва і покута. Це час, аби так чинити. Говорю серйозно: посилити молитву та практикувати піст, просячи в Господа милосердя та прощення», – наголосив Папа. 

Leopolis.news