logo
13/10
08/10
06/10
05/10
03/10
02/10
29/09
27/09
23/09
21/09
19/09
03/09
2 ...

Велосипедні та кінні маршрути: на Львівщині реалізовують агротуристичний проєкт «ГорбоГори»

30-08-2021 20:13739

Велосипедні та кінні маршрути: на Львівщині реалізовують агротуристичний проєкт «ГорбоГори»
Фото: ЛОДА

Цьогоріч на реалізацію проєкту регіонального розвитку «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» Львівщина отримала з державного бюджету 14 млн 873 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Кошти з державного бюджету надійшли лише в середині серпня, проте завдяки співфінансуванню з обласного бюджету, яке в цьому році склало 740 тис. грн, виконання завдань проєкту вдалось розпочати значно раніше. Зокрема, кошти обласного бюджету скеровано на будівництво інфраструктурних об’єктів та реєстрацію закуплених торік автомобілів і сільськогосподарської  техніки»,- зазначив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

«Вже на цьому тижні спільно з туроператорами плануємо презентувати п’ять маршрутів для активного туризму - 2 велосипедних, 2 пішохідних та 1 кінний, - повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман. Вона також додала, що всі охочі можуть відвідати захід, який проходитиме 3 вересня о 15 год в мальовничому місці на хуторі Радвань у відпочинковому комплексі «Липова Долина».

 

Нагадаємо, проєкт «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» реалізовується на території Солонківської сільської і Пустомитівської міської рад Львівського району та передбачає будівництво туристично-інформаційного центру з магазином і фермерською кав’ярнею в с. Липники; туристичного кемпінгу «Агросадиба» в с.Раковець; туристичного кемпінгу Центр «Місто майстрів» в с.Виняви; створення туристичних маршрутів, закупівлю сільськогосподарської і автомобільної техніки та інших заходів, що по завершенню проєкту в комплексі працюватиме на розбудову та ефективну роботу агротуристичного кластера.

 Leopolis.news