logo
16/10
15/10
14/10
13/10
12/10
11/10
10/10
2 ...

Початкову школу та дитсадочки не закриватимуть навіть при «червоному» рівні епіднебезпеки – МОЗ

22-09-2021 17:57436

Початкову школу та дитсадочки не закриватимуть навіть при «червоному» рівні епіднебезпеки – МОЗ
Фото: slovoidilo.ua

Уряд вважає доцільним дозволити працювати дитячим садочкам та школам при будь-якому рівні епіднебезпеки.

 

Ці діти потребують безпосереднього контакту з вихователем чи викладачем. Відповідні зміни прийняті в постанову Уряду №1236, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання Кабінету Міністрів.

«Маленькі діти мають бути максимально залучені в освітній процес, для цього їм треба займатись із викладачами офлайн, тобто відвідувати навчальний заклад. Ми пом’якшуємо вимоги до карантинних обмежень та дозволяємо дитячим садочкам та початковій школі працювати незалежно від рівня епіднебепеки. При цьому ми закликаємо викладачів зробити свідомий вибір та вакцинуватись від COVID-19. Адже якщо в закладі розпочнеться спалах - він буде закритий», – повідомив Ляшко.

За його словами, спільна відповідальність освітян та батьків — створити безпечний освітній простір у закладах освіти. У закритих просторах як школи, дитсадки, університети, COVID-19 може поширюватись значно швидше. Це створює небезпеку для дітей, освітян та батьків, які можуть передавати коронавірус один одному і поширювати його. Тому необхідно вакцинуватись вже сьогодні.

Після виконання протокольного доручення Уряду від 22 вересня та розробки відповідної нормативної бази до роботи в сфері освіти допускатимуть лише вакцинованих працівників.

Leopolis.news