logo
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

Зеленський призначив «опоблоківця» і сина Ігоря Шурми заступником керівника Офісу президента

23-11-2021 17:392589

Зеленський призначив «опоблоківця» і сина Ігоря Шурми заступником керівника Офісу президента
Фото: Ростислав Шурма

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 592/2021 про призначення Ростислава Шурми заступником керівника Офісу Глави держави.

 

На цій посаді розповів відповідатиме за економічний блок діяльності Офісу Президента, інформує Офіс президента.

«Серед пріоритетних завдань – підготовка програм стимулювання економічного розвитку та підвищення енергоефективності», – розповів розповів.

Ростислав Шурма народився 1983 року у Львові. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» («економіка та підприємництво») та Київський економічний університет ім. Гетьмана («економічна теорія»).

Протягом 15 років працював у промисловості. У 2012-2019 рр. обіймав посаду генерального директора заводу «Запоріжсталь». Є членом наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

П’ять років очолював Запорізьку регіональну організацію партії «Опозиційний блок».

Був кандидатом у народні депутати від «Опозиційного блоку» на парламентських виборах 2019 року, № 6 у списку.

Він також є сином скандально відомого у Львові Ігоря Шурми, який до Помаранчевої революції був секретарем Львівського обкому СДПУ(о). Саму ж партію тоді очолював Віктор Медведчук. У 2004 році активно підтримував Віктора Януковича на виборах.

Ігор Шурма не визнавав ДНР та ЛНР терористичними організаціями, пояснюючи це тим, що «у кожному середовищі є погані люди». У Верховній раді не голосував за визнання Росії країною-агресором. Показово відмовлявся встати у Верховній раді, щоб вшанувати хвилиною мовчання жертв Голодоморів.

Leopolis.news