logo
08/08
07/08
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
28/07
2 ...

Апеляційний суд залишив провокатора та антивакцинатора Остапа Стахіва під вартою

24-11-2021 19:312640

Апеляційний суд залишив провокатора та антивакцинатора Остапа Стахіва під вартою
Фото: bbc.com

Апеляційну скаргу Остапа Стахіва розглядав суддя Ігор Галапац. Під час засідання суду адвокат Остапа Стахіва Михайло Магарський спочатку попросив суд змінили запобіжний захід Остапу Стахіву на домашній арешт, але потім попросив суд взагалі відпустити його. Він також заявив про погані умови утримання Остапа Стахіва і назвав їх «катуванням».

Про це пише Zaxid.net.

Сам Стахів у суді заявив, що СБУ досі його не допитала у кримінальній справі. Він також заявив, що спецслужбовці «виводили його у в лісі біля Сколе і намагались залякати». Також Стахів розповів, що його утримують у маленькій камері з протягом, погано годують. Він зачитав свою заяву в поліцію про порушення його прав у камері СІЗО.

Прокурор Георгій Зенін попросив клопотання адвоката Стахіва не задовольняти. Він наголосив на тому, що Стахіва підозрюють у злочинах, які стосуються повалення та зміни конституційного ладу в Україні. Прокурор запевнив суд, що Остап Стахів може переховуватись від слідства і нагадав, що Стахів не прийшов на перше судове засідання у своїй справі, бо переховувався в лікарні на Закарпатті.

Після судових дебатів суддя Ігор Галапац відмовив Остапу Стахіву у задоволенні апеляційної скарги і залишив чинним рішення першої інстанції. Отож Стахіва утримуватимуть під вартою до 16 січня 2022 року. Втім він може внести 998,8 тис. грн застави і вийти на свободу. Це рішення апеляційного суду вже неможливо оскаржити.

Нагадаємо, 18 листопада Галицький райсуд Львова арештував Остапа Стахіва на два місяці з можливістю внесення 998,8 тис. грн застави. Після суду він заявив, що не буде сплачувати заставу і подасть апеляцію. Остапа Стахіва підозрюють у порушенні ч. 1, 2 ст. 109 ККУ (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

Leopolis.news