logo
15/08
14/08
12/08
11/08
10/08
08/08
2 ...

У Східницькій громаді провели фестиваль-конкурс «Дух Різдва – єднає покоління» (ФОТО)

13-01-2022 11:201205

У Східницькій громаді провели фестиваль-конкурс «Дух Різдва – єднає покоління» (ФОТО)
Фото: skhidnycia.com.ua

Вперше у Східницькій громаді минулої неділі провели Різдвяний фестиваль-конкурс «Дух Різдва – єднає покоління».

Про  це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соцмережі.

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. Тож з метою збереження традицій різдвяного співу «Центр культури та дозвілля Східницької територіальної громади» за підтримки Східницької селищної ради провели Різдвяний фестиваль –конкурс «Дух Різдва – єднає покоління».

Розпочався фестиваль благословенням отця Василя Штокало, спільною молитвою та колядкою «Нова радість стала». Учасниками Різдвяного фестивалю-конкурсу стали колективи художньої самодіяльності народних домів з усієї Східницької громади, а саме: смт Східниця, смт Підбуж, с. Старий Кропивник, с. Ластівка, с. Бистриця Гірська, с. Опака, с. Довге, с. Сторона,с. Залокоть, с. Рибник, с. Новий Кропивник.

Традиційна, українська колядка линула з сцени у виконанні учасників фестивалю,зігрівала серця, дарувала радість всім присутнім. Творчі колективи у національних костюмах створили атмосферу і колорит різдвяного свята.

Щиро дякуємо членам журі: співаку, композитору, автору пісень та артисту, який співає серцем і душею Роману Скорпіону, Ірині Яворській – директору « ЦКіД Східницькоі ТГ», Лілії Щур – спеціалісту із культурно- освітньої роботи, Мар‘яні Піляк – директору ГОК «ТуСтань» не тільки, як члену журі , а й спонсору фестивалю.

Візитною карточкою Східницької громади стала прем’єра української колядки «Радіють люди» у виконанні тріо “Forte” під керівництвом директора «Центру культури та дозвілля Східницької ТГ» Ірини Яворської.

Учасників фестивалю та його глядачів із святом Різдва Христового привітав очільник громади Іван Піляк та подякував усім за участь у заході та разом з журі нагородив учасників фестивалю грамотами, кубками і призами. А на завершення у виконанні зіркового гостя Романа Скорпіона і маленького східничанина Романа Леха прозвучала авторська колядка ,,Колядуй,Україно!‘‘. Відгуки гостей свята, їхній позитивний настрій переконливо свідчили, що організатори фестивалю досягли своєї мети – представити багату культуру, продовження та прославляння традицій давнини, які з покоління в покоління, віддають шану великому святу Різдва Христового. Всі отримали заряд позитивної енергії на цілий день.