logo
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
23/05
2 ...

РФ перекидає у Білорусь винищувачі Су-35

26-01-2022 15:01421

РФ перекидає у Білорусь винищувачі Су-35

Росія перекидає до Білорусі екіпажі винищувачів Су-35 Східного військового округу РФ.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони держави-окупанта.

«Екіпажі багатоцільових винищувачів Су-35 Східного військового округу, що залучаються до перевірки сил реагування Союзної держави, продовжують перебазування на білоруські аеродроми.

Під час перельоту екіпажі здійснюють проміжні посадки на аеродромах Центрального та Західного військових округів для підготовки до подальшого вильоту та відпочинку екіпажів», – сказано у повідомленні.

Як зазначається, після прибуття на аеродроми Білорусі екіпажі «заступлять на бойове чергування протиповітряної оборони в рамках перевірки питань функціонування єдиної системи ППО Союзної держави».

Так звана «перевірка сил» пройде у два етапи. На першому етапі до 9 лютого відбудеться передислокація військ до Білорусі, «організація охорони та оборони важливих державних та військових об'єктів, охорона Державного кордону у повітряному просторі».

Другий етап пройде з 10 по 20 лютого, коли буде проведено спільне навчання «Союзна рішучість-2022», у рамках якого «будуть відпрацьовані питання запобігання та відображення зовнішньої агресії».

Практичні дії військ відбудуться на полігонах «Домановський», «Гозький», «Обуз-Ліснівський», «Брестський» та «Осиповичський», а також на окремих ділянках місцевості, розташованих на території Республіки Білорусь. Планується задіяти аеродроми «Барановичі», «Лунинець», «Ліда» та «Мачулищі».

Як повідомляли, 17 січня Лукашенко анонсував проведення у лютому спільних з РФ військових навчань.

Також великі військові навчання, на які вийшли кілька корабельних груп, розпочав 26 січня Чорноморський флот Росії.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news