logo
08/02
07/02
06/02
05/02
2 ...

МЗС просить українців зберігати спокій і не сіяти паніку

12-02-2022 13:191660

МЗС просить українців зберігати спокій і не сіяти паніку
Фото: зі сторінки у Facebook

У Міністерстві закордонних справ наголошують, що вживають всіх заходів із протидії агресивним діям Росії і закликають українців зберігати спокій.

Про це йдеться у заяві МЗС України.

«З самого початку ескалації з боку Російської Федерації керівництво нашої держави, українська дипломатія та армія докладають максимум зусиль, аби Україна залишалась стійкою та готовою до різних сценаріїв розвитку подій, а будь-які агресивні наміри щодо нашої держави не втілилися в життя. Зокрема, вчора на засіданні РНБО під головуванням президента України Володимира Зеленського відбувся ретельний аналіз поточної безпекової ситуації та подальших дій України», зазначається у документі.

У МЗС наголосили, що завдяки рішенням президента, парламенту та уряду, ухваленим останнім часом, а також допомозі партнерів Україна додатково зміцнила спроможності аби захистити безпеку держави та українських громадян.

«Комплексний пакет стримування Росії, запропонований партнерам Україною в листопаді 2021 року, став ефективним інструментом протидії агресивній політиці Кремля, і зараз наша держава має сильну позицію завдяки скоординованим дипломатичним контактам на всіх рівнях, завершенню підготовки в США та ЄС жорстких санкцій, постачанням зброї та наданій макрофінансовій допомозі», нагадується у заяві.

Українців закликали зберігати спокій, консолідуватися всередині країни, уникати дій, що розхитують стабільність та сіють паніку.

Також у відомстві зазначили, що Збройні сили України постійно відстежують розвиток подій і готові давати відсіч будь-яким посяганням на територіальну цілісність та суверенітет України.

Українська дипломатія цілодобово перебуває на зв’язку з усіма ключовими партнерам, оперативно отримує необхідну безпекову інформацію, що дозволяє владі вживати своєчасні дії, додали в МЗС.

У відомстві запевнили, що продовжують працювати задля зниження напруги і мобілізації конкретної підтримки міжнародних партнерів з метою утримання Росії в руслі дипломатичного діалогу.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news