Як ділитимемо шкуру вбитого ведмедя? | Блог Ростислава Новоженця

https://leopolis.news/post/60539/yak-dilytymemo-shkuru-vbytogo-vedmedya--blog-rostyslava-novojencya

17/03/2022

 

І ось саме зараз слід подумати над тим, як ми завершимо цю війну і  після перемоги «обустроїмо» Росію. Передусім, коли ЗСУ виженуть окупанта з нашої землі й вийдуть на державний кордон – не можна зупинятись! Ворога потрібно добивати на його території, в його лігві! Наша переможна армія повинна дійти до самої Москви і на її згарищі прийняти беззастережну капітуляцію Російської Федерації. Серед умов капітуляції – новий територіальний устрій Росії, розформування російської армії з передачею усіх озброєнь Україні, виплата  усіляких відшкодувань (репарацій, контрибуцій та реституцій) за війну (2014-2022) і додатково за всі роки російської окупації, починаючи з ліквідації Запорозької Січі у 1775 році. Все військово-політичне керівництво РФ, винне у розв’язанні війни проти України, повинно постати перед Міжнародним Трибуналом і понести кримінальну відповідальність за воєнні злочини та злочини проти людяності.

Україна повинна повернути собі усі українські етнічні землі РФ, а саме: Стародубщину, Східну Слобожанщину, Донське Приазов’я і Малиновий Клин - територію колишньої Кубанської Народної Республіки (Кубань, Ставропілля, Чорноморщину, Терщину). Особливий український статус мають отримати території Жовтого та Сірого Клинів. Окремим анклавом в складі України має стати  Зелений Клин – території  колишньої Української Далекосхідної Республіки.

За умовами мирного договору ряд російських територій має бути передано державам, які мають до РФ територіальні претензії, зокрема: Естонії – Івангород і Печори з околицями, Японії – Курильські острови, Фінляндії – Карелію, Німеччині або Польщі – Калінінградську область.

Решта території  РФ повинна бути розділена на десятки окремих державних утворень, з правом проголошення самостійних національних держав на території 21 республіки (Адигея, Алтай, Башкортостан, Бурятія, Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарія, Калмикія, Карачаєво-Черкесія, Карелія, Комі, Марій Ел, Мордовія, Північна Осетія, Татарстан, Тува, Удмуртія, Хакасія, Чечня, Чувашія, Якутія) та 4 автономних округів (Ненецький, Ханти-Мансійський, Чукотський, Ямало-Ненецький). Єврейська автономна область може відійти на правах колонії до Ізраїлю, у випадку підтримки останнім України. Як винагороду Китаю (за можливу допомогу Україні у цій війні) слід передбачити передачу  частини російських прикордонних територій.

 Власне сама Росія має повернутися до розмірів Московського князівства в кордонах 1393 року (початку захоплення чужих земель) або Московської області. Назву Росії, як вкрадену в України-Русі, має бути замінено на історичну – Московія. Самих росіян (рускіх) надалі слід іменувати москалями або московитами.

Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ