logo
30/05
18/05
16/05
11/05
17/04
24/03
03/03
22/02
10/02
27/01
23/01
14/01
2 ...

Департамент мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР має 5 вакантних посад

02-04-2022 19:403995

Департамент мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР має 5 вакантних посад
Фото: ілюстративне

Департамент мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Вакантними є посади:

  1. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  5 (п’яти) штатних одиниці (на постійній основі)
  2. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  5 (п’яти) штатних одиниць (на постійній основі)
  3. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  10 (десяти) штатних одиниць (на постійній основі)
  4. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  16 (шістнадцяти) штатних одиниць (на постійній основі
  5. головного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  4 (чотирьох) штатних одиниць (на постійній основі).

Кваліфікаційні вимоги:

  • базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра
  • без вимог до стажу роботи.

Додаткові вимоги:

  • знання державної мови
  • знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програм.

Документи приймаються за адресою: м. Львів,  вул. Зелена, 9

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +380975841885, Ольга Луцик.

Leopolis.news