Департамент мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР має 5 вакантних посад

https://leopolis.news/post/61553/departament-mobilnosti-ta-vulychno-infrastruktury-lmr-mae-5-vakantnyh-posad-

02/04/2022

Про це повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Вакантними є посади:

  1. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  5 (п’яти) штатних одиниці (на постійній основі)
  2. провідного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  5 (п’яти) штатних одиниць (на постійній основі)
  3. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  10 (десяти) штатних одиниць (на постійній основі)
  4. спеціаліста І категорії-інспектора з паркування сектору контролю за дотриманням правил паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  16 (шістнадцяти) штатних одиниць (на постійній основі
  5. головного спеціаліста-інспектора з паркування сектору контролю сектору контролю майданчиків для платного паркування відділу інспекторів з паркування управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради у кількості  4 (чотирьох) штатних одиниць (на постійній основі).

Кваліфікаційні вимоги:

  • базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра
  • без вимог до стажу роботи.

Додаткові вимоги:

  • знання державної мови
  • знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програм.

Документи приймаються за адресою: м. Львів,  вул. Зелена, 9

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +380975841885, Ольга Луцик.

Leopolis.news