logo
07/07
06/07
05/07
2 ...

«Ми потребуємо літаків, танків та систем ППО»: Зеленський у парламенті Південної Кореї (ВІДЕО)

11-04-2022 14:21690

«Ми потребуємо літаків, танків та систем ППО»: Зеленський у парламенті Південної Кореї (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський виступив у Національній асамблеї Республіки Корея.

Зеленський нагадав владі Південної Кореї, як у 1950-х роках їх країні також довелось захищатись

«Таке можна було побачити у ХХ столітті. І ви це пам'ятаєте. Ви знаєте, що таке захищати свою землю. Пам'ятаєте, коли в 1950-х роках до вас прийшла навала тих, хто хотів знищити вашу свободу. Вони руйнували, вони вбивали. Що б вони залишили від вашої самобутності, якби їм вдалося? Це страшне питання. Але ви вистояли, світ вам допоміг. Зараз ми прагнемо того ж», – сказав Президент України.

За словами Зеленського, немає й не може бути надії, що Росія просто сама собою зупиниться.

«Росію можна тільки змусити це зробити. Можна тільки змусити шукати мир. Змусити перестати знущатися з людей. Змусити поважати незалежне життя сусідніх народів. Змусити залишити територію України», – наголосив він.

Окрім розірвання усіх зв'язків з російськими банками, Зеленський також попросив допомогу зброєю.

«Ми отримуємо допомогу від різних країн світу. І я щиро вдячний і вашій державі, щиро вдячний вашому народу за надану підтримку.

Але ми потребуємо значно більшого. Щоб вижити в цій війні проти настільки підготовленого супротивника, як Російська Федерація. Проти держави, яка не рахує вбитих і має незліченні запаси військової техніки ще з часів Радянського Союзу...

Ми потребуємо систем протиповітряної оборони, літаків, танків та іншої бронетехніки, артилерійських систем і боєприпасів. І у вас є те, що може бути незамінним для нас. У вас це є. Броньовані машини, протиповітряна, протитанкова, протикорабельна зброя. Коли стоїть питання про виживання у війні, спрямованій на повне підкорення народу, потрібно давати принципові відповіді. Звичайні правила постачання зброї потрібно переглядати й діяти швидко. Потрібно допомагати», – наголосив Президент України. 

Leopolis.news