logo
28/06
26/06
22/06
21/06
14/06
12/06
03/06
02/06
01/06
30/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

УПЦ (МП) поки не заборонятимуть в Україні

25-04-2022 15:471222

УПЦ (МП) поки не заборонятимуть в Україні
Фото: ілюстративне

Верховна Рада поки не планує забороняти в країні діяльність Української православної церкви Московського патріархату.

Про це розповів спікер парламенту Руслан Стефанчук, пише УНІАН.

«Ми тривалий час обговорювали це питання в межах наших політичних фракцій і груп. І попри те, що всі десь всередині мають своє внутрішнє рішення, яке багато в чому збігається з тим, про що ви говорили, ми домовилися так: під час війни ми не маємо права ухвалювати жодного закону, який розколює українське суспільство», - пояснив він.

За його словами, будь-який закон, який розколює суспільство, дає поштовх до появи або активізації внутрішніх колаборантів.

«Цього не можна допустити, тому що українська нація повинна бути єдиною. Будемо розбиратися з усіма після перемоги», - сказав глава парламенту.

Стефанчук додав, що в майбутньому «ми подивимося, хто і як поводився під час війни»

«Адже у нас є і багато псевдопатріотів, які все життя розповідали, як вони люблять Україну, а з першими пострілами бігли з Києва за кордон або в більш спокійні міста нашої країни. Про це все нам також відомо. А дехто замість того, щоб допомагати Україні, зайнявся «селфігероїзмом», десь в безпечні хвилини фотофіксуючи себе на різних блокпостах», - каже він.

«Сьогодні унікальний шанс всі зняли свої маски. У житті людини є так звані прикордонні ситуації. Так от, війна є тією прикордонною ситуацією, яка сьогодні всім показує - хто є хто, яка зриває вуалі з усіх: з патріотів, з проросійських політиків. І суспільство може реально бачити, хто за Україну, а у кого якісь інші наміри», - резюмував спікер.

За даними соціологів, більш ніж половина громадян підтримують заборону в державі діяльності Української православної церкви Московського патріархату.

Leopolis.news