logo
06/07
05/07
04/07
01/07
29/06
28/06
2 ...

«ART PRESTIGE JAZZ GROUP» представить у Львові мистецьку акцію на підтримку полку «Азов»

27-04-2022 20:47818

«ART PRESTIGE JAZZ GROUP» представить у Львові мистецьку акцію на підтримку полку «Азов»

У четвер, 28 квітня, о 19 год у LV CAFE jazz club відбудеться особлива мистецька акція від Івано-франківського джазового колективу «ART PRESTIGE JAZZ GROUP».

Метою заходу є збір коштів на підтримку окремого полку спеціального призначення «АЗОВ», який героїчно обороняє Маріуполь.

Засновником та керівником колективу є контрабасист, бас гітарист, композитор та аранжувальник Арсен Бучинський.

Філософія колективу - це поєднання стилів jazz, fusion, be-bop, latin, blues, reggae, та бажання максимально зрозуміло донести до слухача складну та емоційно насичену музику. Таке поєднання стало можливим у авторських композиціях Арсена Бучинського, а також ще одного учасника колективу, піаніста Романа Микитюка, які складають основу репертуару ART PRESTIGE JAZZ GROUP.

Джаз група ART PRESTIGE - учасник багатьох проєктів та фестивалів серед яких: Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» ( м. Київ), Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez», Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів» (м. Ужгород), фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна» (м.Івано-Франківськ), Форум молодої музики (м. Вінниця) та ін.

Колектив бере активну концертну участь в житті свого міста, гастролює багатьма містами України та Європи, отримує схвальні відгуки преси та любов публіки.

Склад колективу:

Арсен Бучинський – бас гітара,

Роман Микитюк - гітара,

Андрій Гаргат - саксофон,

Роман Микитюк - клавішні,

Євген Якимович - ударні.

У закладі будуть розміщені банери з QR кодом, відсканувавши який можна перерахувати кошти на допомогу українській армії.

Зібрані гроші надходять на рахунок ГО «Міжнародна Асоціація Мистців», далі їх буде скеровано на потреби полку.

Лінк для донатів: https://tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK

MONOBANK - https://send.monobank.ua/jar/F6hAjTrXv

PayPal: AFofUkraine@gmail.com

Leopolis.news