logo
28/06
26/06
22/06
21/06
14/06
12/06
03/06
02/06
01/06
30/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

Відомий католицький священник о. Лоренс Фрімен проведе у Львові серію медитацій

29-04-2022 16:411051

Відомий католицький священник о. Лоренс Фрімен проведе у Львові серію медитацій
Фото: kairosbooks.com.ua

У Львові цієї суботи та неділі – 30 квітня та 1 травня, відбудеться серія відкритих зустрічей «Переображуючи Темряву на Світло» із відомим британським письменником та вчителем медитації, бенедиктинським монахом та католицьким священником Лоренсом Фріменом.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Подія організована «Українською Спільнотою Християнської Медитації».

Головна тема зустрічей відкриває дискусію про те, як споглядальні практики, такі як медитація, можуть допомогти пережити тягар війни, використовуючи цей час як можливість радикального внутрішнього зростання. Також говоритиметься про споглядальне лідерство – мистецтво зосереджуватись на інших під час кризи. Отець Лоренс представить як один із психологічних та духовних інструментів аутентичну християнську форму практики медитації, що сягає часів ранньохристиянських пустельників та передається сьогодні сучасною світською спільнотою.

Окрім того, розглянуть, як аналогічні споглядальні практики інших великих світових традицій змінювали погляд людства на моменти реальності, коли, здається, сама людяність була зламана та знищена у вогні війни. На медитативних сесіях спробують перейти від слів до мовчазної практики, запрошуючи усіх охочих до споглядання. Цією подією наша спільнота хоче нагадати, що медитація є не тільки особистою духовною практикою, але й дієвим засобом психологічної допомоги та подолання внутрішньої кризи.

Детальна програма зустрічей та медитативних сесій, а також перелік локацій, наразі готуються та будуть опубліковані найближчими днями.

Реєстраційна форма учасника: https://forms.gle/bqXiF5HE4JJ1fjxQA

Участь у зустрічах вільна та безкоштовна. Охочі можуть скласти пожертви у фонд спільноти для допомоги біженцям: http://christian-meditation.com.ua/donate.

Для участі обов’язкова реєстрація.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news