logo
10/08
2 ...

«Карпатські ґазди»: на Львівщині з’явилось ще одне фермерське господарство та місце відпочинку

31-05-2022 21:102091

«Карпатські ґазди»: на Львівщині з’явилось ще одне фермерське господарство та місце відпочинку
Фото: ЛОДА

У селі Загірне Стрийського району з’явилось нове місце для відпочинку - кооператив «Карпатські ґазди». Тут можна порибалити, поїсти карасів і коропів та погладити кучерявих свинок.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Дорога до ферми веде повз палац Бруницьких у Підгірцях. Відстань між туристичними локаціями лише 5 км, тож у програмі мандрівки їх легко поєднати і перезавантажити сили. Пауза на відпочинок – необхідна людська потреба, що збільшує майбутню продуктивність», – запевняє керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Слід зазначити, що кооператив «Карпатські ґазди» співпрацює із центром для переселенців «Дах над головою», що розташований за 2 км у Дашаві. Тут можуть пригостити обідами та вечерями, за попереднім замовленням, запропонувати відпочити в сауні та басейні. Серед пропозицій ферми – прогулянка садом, зустріч з кізочками, курми, качками та кучерявими свинками, породи мангалиця. 

Головний акцент господарі кооперативу роблять на риболовлі. Дзеркало ставків сягає 2,5 гектара. Зараз за 150 гривень на день можна рибалити на трьох водоймах, де водяться карасі та коропи. За бажанням можна самостійно приготувати рибини на мангалі. Якщо впіймаєте більше 5 кг, то потрібно додатково заплатити, або ж залишити надлишок господарям. Вони його запропонують іншим відвідувачам. На цей момент на території 6 альтанок та поки один будиночок над ставком для проживання, який потрібно замовляти заздалегідь. Зі слів господарів, за два тижні має з’явитися прокат велосипедів. Деталі за телефоном 0673297729.

«Першу екскурсію на фермі цього року ми провели для дітей зі Сходу України. До нас також їдуть замотані вічними дорогами волонтери, бувають люди з регіонів, де ведуться бої або з окупованих територій. Тут затишно і спокійно. Можна перевести дух. Зарядитися енергією і спланувати подальші кроки, дії», – розповідає Катерина Лісова. Раніше вона була залучена до «Козячої ферми двох Катерин», та згодом проєкт розділився.

«Карпатські ґазди» організовують також сирну дегустацію. У Львові скуштувати та купити сирні продукти кооперативу можна щосуботи з 10:00 до 16:00 год на фермерському ярмарку на площі Ринок.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news