logo
06/12
02/12
01/12
30/11
26/11
25/11
23/11
22/11
20/11
18/11
16/11
2 ...

Нардеп Євген Брагар: Одне з важливих завдань журналістів – фіксація злочинів російської армії

14-06-2022 18:271650

Нардеп Євген Брагар: Одне з важливих завдань журналістів – фіксація злочинів російської армії
Фото: НСЖУ

Після перемоги України у широкомасштабній війні з російськими загарбниками буде створена міжнародна комісія, що притягатиме за злочини, скоєні російською армією. Також працюватиме аналогічний тому, що був створений по колишній Югославії, Міжнародний трибунал. Тому одним із важливих завдань журналістів є фіксація всіх злочинів, які скоює російська армія.

На цьому наголосив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Євгеній  Брагар під час організованої НСЖУ онлайн-конференції «Як вижити в умовах війни?», пише пресслужба НСЖУ.

«Відслідковує і фіксує кожен випадок загибелі журналістів Комітет свободи слова. Усі зібрані матеріали  стануть важливою складовою складовою доказової бази на майбутніх трибуналах як проти окремих російських військовослужбовців, так і проти російського військового командування, для засудження російської агресії», – зазначив він.

Як зазначив Євген Брагар, економіка України дуже сильно постраждала від цієї війни, тому вже зараз, в умовах бойових дій, розпочинається програма відбудови економіки.

«Нам треба перейти цей складний період становлення, коли маємо набирати обороти,  піднімати економіку. І для нас дуже важливо запустити-оживити медіабізнес – важливу складову економіки нашої країни.  Комітет з питань свободи слова максимально сприятиме в питаннях підтримки медіа. Будемо старатися допомогти всім, чим можемо, і завжди будемо раді співпрацювати з журналістським фронтом. Але – повторюся – не можна забувати, що поки в Україні триває війна, головний з  пріоритетів – забезпечення Збройних Сил України», – додав він.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news