logo
18/08
17/08
16/08
2 ...

Махінації з будівництвом газопроводу на 2,5 млн грн: ексголові сільради на Червоноградщині повідомили про підозру

29-06-2022 17:52248

Махінації з будівництвом газопроводу на 2,5 млн грн: ексголові сільради на Червоноградщині повідомили про підозру
Фото: ілюстративне

Повідомлено про підозру 63-річному колишньому голові однієї із сільрад Червоноградського району за фактом заволодіння бюджетними коштами та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, чоловік, перебуваючи на посаді голови сільської ради, достеменно знаючи, що немає необхідності будівництва підвідного газопроводу середнього тиску до сіл територіальної громади, оскільки такий було збудовано декілька років тому, ініціював проведення тендеру на вказані роботи. У результаті проведення такого було укладено договір з будівельною компанією. 

У подальшому, без проведення жодних будівельних робіт, підозрюваний підписав відповідні акти про їх виконання, на підставі яких підряднику безпідставно перераховано з місцевого бюджету близько 2,5 млн грн. 

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Окрім цього, судом накладено арешт на нерухоме майно, яке буде передано до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). 

Слідчі дії тривають, встановлюються інші причетні особи. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчі СВ ВП №2 Червоноградського РВП ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу Червоноградського районного відділу УСБУ у Львівській області. 

Leopolis.news