logo
04/10
2 ...

На Львівщині 4 тисячі переселенців отримають фінансову допомогу від криптобіржі Binance

07-07-2022 08:49511

На Львівщині 4 тисячі переселенців отримають фінансову допомогу від криптобіржі Binance
Фото: Львівська ОВА

4 тисячі внутрішньо переміщених осіб у Львівській області отримають підтримку від криптобіржі Binance.

Про це повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін, інформує пресслужба ЛОВА.

Виплати надають у межах Binance Refugee Card. Це ініціатива криптобіржі Binance на підтримку найбільш чутливих категорій людей, які постраждали від повномасштабної війни росії проти України.

Допомога у розмірі 75 доларів на місяць, яка нараховуватиметься впродовж трьох місяців, передбачена для найбільш вразливих категорій з-поміж ВПО. Насамперед для матерів неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю і похилого віку.

«Львівщина стала першою в Україні, де реалізовують такий проєкт, тому це водночас надзвичайно велика відповідальність для подальшого обміну досвідом з іншими областями. 4 тисячі внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львівській області отримають підтримку від Binance на загальну суму 900 000$ в грошовому еквіваленті. Це є не лише черговою можливістю для таких осіб покращити своє матеріальне становище, але й допомогти економіці області шляхом оплати товарів та послуг на виручену суму», - зазначив Олександр Кулепін.

Додамо, що особливістю цієї соціальної допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Після реєстрації її потрібно вивести на банківську картку. Розібратись із криптовалютою та механізмом застосування допомагають благодійна ініціатива «Паляниця», яка координує процеси реєстрації у системі Binance при прихистках внутрішньо переміщених осіб області.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news