logo
04/10
03/10
02/10
01/10
29/09
2 ...

У Старому Самборі ансамбль «Верховина» для ЗСУ зібрав понад 20 тис. грн

02-08-2022 09:03653

У Старому Самборі ансамбль «Верховина» для ЗСУ зібрав понад 20 тис. грн
Фото: Старосамбірська міська рада

У Старому Самборі триває збір коштів на підтримку ЗСУ. Для цього використовують різноманітні мистецькі заходи. Минулої неділі в місті на його центральній площі з великою благодійною концертною програмою виступав заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Напередодні виступу благодійників українці та світ здригнувся від жахливої жорстокості, вчиненої путінськими ординцями в Оленівці. Верховинці та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих полонених захисників. Символічним доповненням і нагадуванням про трагедію втрачених синів, батьків була пісня «Плине кача».

Верховинці продемонстрували своє високе національне мистецтво у формі пісень, танців, композицій. Це, за словами міського голови Ігоря Трухима, був неповторний виступ. Ним учасники ансамблю продемонстрували справжню велич краси культури, що ми маємо чим гордитися, що шанувати і передавати наступним поколінням українців.

Паралельно протягом концертної програми «Верховини» тривав збір коштів на потреби наших захисників від окупаційної русні. Також діти продавали вироби, виготовлені власноруч, а виручені гроші передали до загальної скарбнички, яка склала понад 20 тис. грн.

Гарного настрою, впевненості, що все буде добре, присутнім додали волонтери із Швеції. Вони безкоштовно пригощали піцою та морозивом.

Нагадаємо, що перед тим для ЗСУ в Старому Самборі на благодійному концерті зібрали понад 40 тис. грн. На запрошення влади до міста приїхали і дали концерт популярні українські співаки Андріана, Артур Боссо, Андрій Заліско, а також Андрій Князь, батьківське коріння якого з Прикарпаття.

«Наш культурний фронт, – зазначив керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Ігор Піхо, – у такий спосіб долучається до підтримки неминучої перемоги над історичним недругом українців, яким є московія часів диктатора путіна».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news