logo
06/10
2 ...

Студентів та викладачів ЛНМУ запрошують на Міжнародний курс із внутрішньої медицини MIRCIM у Польщі

17-08-2022 18:10266

Студентів та викладачів ЛНМУ запрошують на Міжнародний курс із внутрішньої медицини MIRCIM у Польщі
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

Студентів та викладачів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького запрошують до участі у Міжнародному курсі з внутрішньої медицини MIRCIM у Кракові (Республіка Польща).

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Як повідомляли раніше, наступної осені студентів медичних факультетів нашого Університету та викладачів запрошують безплатно пройти міжнародний навчальний курс у Республіці Польща.

Уже всьоме Фонд Польського інституту доказової медицини (Polish Institute of EBM) та видавництво Медицина Практична (www.mp.pl) проведуть у Кракові престижний міжнародний навчальний курс з внутрішньої медицини  McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM, https://empendium.com/mircim/). Під час цього навчання всесвітньо відомі експерти (www.mircim.eu/speakers) прочитають лекції, проведуть майстер-класи та візьмуть участь у дискусійних панелях. У межах MIRCIM також пройдуть різноманітні заходи, зокрема міжнародний конкурс на найкращу презентацію клінічного випадку (www.mircim.eu/bcrc) та конференція «Clinical Cases in Internal Medicine: Learning Through Practice» тощо.

Нагадуємо, що усі заходи для учасників з України є безплатними, з синхронним перекладом лекцій та дискусій українською мовою. Зважаючи на складну ситуацію в нашій державі, курс буде організований у Кракові стаціонарно і в режимі онлайн. Також для наших співвітчизників надається вільний доступ до відео та публікацій, створених у межах MIRCIM та MEF.

До участі в онлайн-курсі організатори запрошують всіх зацікавлених. Для цього надіслано вже активований промокод та  інформація про те, як зареєструватися. 

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news