logo
02/12
01/12
29/11
28/11
27/11
26/11
25/11
24/11
2 ...

Зеленський провів засідання РНБО: що розглядали

30-09-2022 17:40478

Зеленський провів засідання РНБО: що розглядали
Фото: Офіс президента

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони.

Як інформує Офіс президента, члени РНБО розглянули питання про чергові спроби анексії території України та ескалацію збройної агресії з боку російської федерації.

Заслухали інформацію голови Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка, т. в. о. голови СБУ Василя Малюка та начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова. Учасники засідання обговорили шляхи протидії спробам країни-агресора анексувати українські території.

Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич і постійний представник Президента в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева поінформували учасників засідання про так зване голосування, яке проводила росія на тимчасово окупованих територіях України. Наголошувалося, що під час фейкових референдумів відбувалися численні порушення та маніпуляції зі списками виборців.

Крім того, РНБО розглянула питання щодо забезпечення колективної безпеки України та євроатлантичного простору. Учасники засідання заслухали доповіді міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви.

Україна подає заявку про вступ до НАТО – Зеленський

Обговорили заходи, яких необхідно вжити з метою забезпечення колективної безпеки євроатлантичного простору та України.

«Зокрема, це зміцнення та розширення міжнародної коаліції на підтримку України, збільшення військово-технічної допомоги нашій державі, посилення санкційного тиску на росію, впровадження пропозицій щодо гарантування безпеки на міжнародній арені, активізація стратегії ядерного стримування росії з боку країн євроатлантичного простору, а також протидія гібридним загрозам, які спричиняє країна-агресор», – відзначили в Офісі.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news