logo
23/02
22/02
21/02
2 ...

Колишнього головного тюремника Львівщини Дзюдзя засудили до 6 років тюрми

14-10-2022 12:473125

Колишнього головного тюремника Львівщини Дзюдзя засудили до 6 років тюрми

Колишнього начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайла Дзюдзя, якого 11 березня 2020 року взяли на «гарячому» під час отримання хабаря, засуджено до 6 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба САП.

«За вироком суду колишнього посадовця визнано винуватим за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк 3 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна», – йдеться у повідомленні.

Йдеться про колишнього колишнього начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайла Дзюдзя.

У ході судового розгляду було доведено причетність генерал-майора до отримання щомісяця від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду за не здійснення контролю та перевірки дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.

«Його обвинувачували в одержанні неправомірної вигоди. Суд погодився з доводами слідства і засудив Дзюдзя до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади протягом 3 років», – повідомили в телеграм-каналі «NABU Daily by Олег Новіков».

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року, в останній робочий день, його взяли на «гарячому» під час отримання хабаря.

Справу щодо Дзюдзя передали до суду ще в березні 2021 року.

Варто додати, що Михайло Дзюдзь на виборах у 2020 році став депутатом Львівської обласної ради від партії «Європейська солідарність».

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news