logo
23/01
19/01
12/01
09/01
02/01
28/12
26/12
2 ...

Україна посилить співпрацю з Чехією у сфері молодіжної політики та спорту

02-11-2022 20:33571

Україна посилить співпрацю з Чехією у сфері молодіжної політики та спорту
Фото: соцмережі

Уряди України та Чехії домовились посилити співпрацю у сферах молодіжної політики та фізичної культури і спорту. Це відбулося під час міжурядових консультацій між Україною та Чеською Республікою за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Чехії Петра Фіали.

Про це пише «Урядовий портал».

За підсумками міжурядових консультацій сторони підтвердили наміри посилити співпрацю для надання підтримки громадянам України, які були змушені покинути свої домівки через російську агресію, зокрема молодим українцям, аби вони не лише знайшли безпечне місце за кордоном, але й мали захищені права та відчували себе частиною суспільства в новій країні.

Також Україна та Чехія підтвердили готовність підтримувати співпрацю між молодіжними центрами, молодіжними працівниками та молоддю обох країн для допомоги молодим українцям у пом’якшенні наслідків війни.

Крім того, сторони підготують до підписання Угоду про співробітництво у сфері фізичної культури та спорту між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки, а також координуватимуть зусилля профільних установ та національних спортивних федерацій щодо посилення санкційного тиску на російську федерацію та республіку білорусь.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news