logo
26/11
25/11
23/11
22/11
20/11
18/11
16/11
15/11
13/11
12/11
11/11
2 ...

Ірина Верещук: Безкоштовні дрова мають доставити у прифронтові райони до початку холодів

12-11-2022 16:58228

Ірина Верещук: Безкоштовні дрова мають доставити у прифронтові райони до початку холодів
Фото: armyinform.com.ua

Триває процес забезпечення мешканців прифронтових регіонів безоплатною паливною деревиною. Зокрема, на Миколаївщині людям вже роздали 600 м3 дров із 2300 м3, які були доставлені. Решта потрапить до домогосподарств найближчими днями. Безоплатні дрова мають доставити прифронтовим районам до початку холодів.

Про це йшлося на міжвідомчій нараді під головуванням Віцепрем'єр-міністра - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, пише Урядовий портал.

Половина областей вже уклала необхідну кількість угод з лісогосподарствами та постачальниками паливної деревини.

Водночас Харківщина, Сумщина, Запоріжжя та Донеччина поки що мають лише половину укладених угод. Варто поквапитись, щоб встигнути вчасно забезпечити людей паливом до початку холодів.

Тому вже до кінця наступного тижня формальності мають бути улагоджені, а причини затримки – усунуті, наголосила Віце-прем’єр-міністр.

«Всі угоди з лісогосподарствами та постачальниками паливної деревини повинні бути укладені якнайшвидше. До кінця наступного тижня!» – поставила задачу перед обласними військовими адміністраціями посадовець.

Нагадаємо, державна допомога у вигляді безоплатних дров для обігріву осель надається населенню територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій. Йдеться про 8 прифронтових областей: Донецьку, Запорізьку, Миколаївську, Сумську, Харківську, Херсонську, Дніпропетровську та Чернігівську.

Для цього Уряд за ініціативи Мінреінтеграції затвердив розподіл субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам у розмірі майже 563 мільйони гривень.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news