logo
01/12
2 ...

На Львівщині погрітися та підзарядити телефони можна у відділеннях поліції

25-11-2022 10:46129

 На Львівщині погрітися та підзарядити телефони можна у відділеннях поліції
Фото: UkrMedia

Поліцейські закликають мешканців Львова та області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і негайно йти в укриття. Окрім того, у приміщеннях територіальних підрозділів  поліції та на станціях поліцейських офіцерів громади українці можуть скористатись Інтернетом, зарядити телефони та обігрітися.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Після чергового масованого ракетного обстрілу території України російською федерацією, багато квартир та будинків в Україні досі залишається без води та електропостачання. Тож, у випадку оголошення повітряної тривоги, поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал.

Поліцейські також нагадали мешканцям Львівщини про необхідність використовувати світловідбивні елементи на одязі у темну пору доби;

«Якщо вам потрібна допомога, можете звертатись до поліцейських на вулиці та в територіальних підрозділах.  Аби зігрітися, зарядити телефони та скористатись Інтернетом, можете приходити у найближчий територіальний підрозділ поліції та на станції поліцейських офіцерів громади», - зазначили у поліції.

Детальна інформація з адресами та номерами телефонів територіальних підрозділів поліції Львівщини тут: https://lv.npu.gov.ua/struktura-hunp-u-lvivskii-oblasti

Поліцейські несуть службу у посиленому режимі, надають громадянам допомогу та усі поліцейські послуги.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news