logo
28/02
26/02
25/02
24/02
23/02
21/02
20/02
2 ...

Європа надто пізно побачила загрозу з боку Росії, тому зараз ми маємо допомагати Україні – прем’єр Польщі

28-11-2022 09:07414

Європа надто пізно побачила загрозу з боку Росії, тому зараз ми маємо допомагати Україні – прем’єр Польщі
Фото: ілюстративне

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підтвердив свою підтримку Україні та звинуватив Європу в тому, що вона занадто пізно почала зважати на загрозу з боку росії.

Про це інформує Канцелярія прем’єр-міністра Польщі, пишуть «Букви».

26 листопада до України прибули одразу два прем’єр-міністри з європейських країн — очільник польського уряду Матеуш Моравецький та глава уряду Бельгії Александр Де Кроо. Моравецький того дня вшанував жертв Голодомору покладанням квітів до пам’ятного знаку на Михайлівській площі.

Представники країн з українськими колегами обговорили спільні зусилля на тлі широкомасштабного вторгнення росії в Україну, яке триває вже понад дев’ять місяців.

Моравецький засвідчив непохитну підтримку урядом Польщі нашої держави у протистоянні російському агресору. 

Він також наголосив, що Європа винна в тому, що надто довго ігнорувала наростання загрози з боку рф. Тепер, переконаний міністр Польщі, зволікати з допомогою Україні не можна.

«Європа надто пізно побачила російську загрозу. Тепер не варто так довго чекати, щоб допомогти Україні. Ця війна закінчиться, коли ми повернемо кожен будинок і школу, кожну лікарню і кожну дорогу», – наголосив Моравецький.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news