logo
30/01
29/01
2 ...

Співробітники ЛНМУ взяли участь у смарт-зустрічі «Разом протиДІЙмо насильству»

04-12-2022 18:21374

Співробітники ЛНМУ взяли участь у смарт-зустрічі «Разом протиДІЙмо насильству»
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета  – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Зокрема, 1 грудня у приміщенні Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ у межах цієї акції та Комплексної профілактичної програми міжвідомчої взаємодії у протидії торгівлі людьми відбулася смарт-зустріч «Разом протиДІЙмо насильству». Організаторами зустрічі стали Львівський державний університет внутрішніх справ та громадська організація Центр «Жіночі перспективи». До смарт-зустрічі долучилися здобувачі 11-ти вишів Львова – майбутні правники, поліцейські, військовослужбовці, рятувальники, медики та богослови.

Участь у заході взяли і співробітники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Завідувач кафедри філософії та економіки, професор Ігор Держко виступив як експерт, а старший викладач кафедри Ростислав Процюк – як дискутант.

Присутні на зустрічі провели бліц-конференцію за тематичними панелями на теми торгівлі людьми під час війни (стереотипи, політика, протидія); захисту, запобігання та подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства та безпечного освітнього середовища.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news