logo
02/02
23/01
19/01
12/01
09/01
02/01
28/12
26/12
2 ...

Лідери ЄС обговорять членство України на наступному саміті - глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас

02-01-2023 19:22588

Лідери ЄС обговорять членство України на наступному саміті - глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас
Фото: Укрінформ

Україна прагне приєднатися до Європейського Союзу, оскільки вважає це найважливішим і найнадійнішим способом забезпечення власного миру, стабільності й довгострокового процвітання.

Про це голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас заявив в інтерв’ю Укрінформу.

За його словами, лідери Євросоюзу говоритимуть про переговори щодо членства України у ЄС на наступному саміті Україна-ЄС на початку 2023 року.

Як підкреслив Маасікас, політика розширення Євросоюзу залишається геостратегічною інвестицією в безпеку, процвітання та стабільність Європи.

«Можу лише повторити, що історичним червневим рішенням Європейської Ради Україна отримала перспективу стати членом ЄС – за умов продовження реформ. Ми ще не на тому етапі, коли ухвалюємо рішення про початок переговорів, але прогрес України у здійснених на даний момент кроках є стабільним і заслуговує схвалення», - зазначив він.

Як зауважив посол ЄС, згідно з останніми опитуваннями Київського міжнародного інституту соціології, понад 90% українців підтримують членство в Євросоюзі до 2030 року.

  «Ми віримо, що Україна прагне приєднатися до Європейського Союзу, оскільки вважає це найважливішим і найнадійнішим способом забезпечення власного миру, стабільності і довгострокового процвітання. І якщо народ вирішив стати європейським у всіх сенсах цього слова – хто ж на цій Землі має право позбавляти його цього?», - заявив Маасікас.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news