logo
01/02
31/01
30/01
29/01
27/01
25/01
2 ...

Оркестр Львівської філармонії дасть у США понад 40 концертів

17-01-2023 20:59569

Оркестр Львівської філармонії дасть у США понад 40 концертів
Фото: ЛОВА

Гастрольний тур Академічного симфонічного оркестру проходить в межах мистецького проєкту «Бачити і чути Україну»/«See & hear Ukraine» та у співпраці з Благодійним фондом «Ми і світ/ WE&WORLD».

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

З 13 січня до 3 березня Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика у складі 70-ти артистів дасть приблизно сорок концертів у різних містах Сполучених Штатів Америки.  

Розпочався масштабний гастрольний тур з Vero Beach, Florida під егідою головного дириґента Теодора Кухаря. 

«Ми радіємо, що маємо цю можливість – представляти український колектив американській публіці, розповідати та нагадувати про Україну. Здобувати новий досвід, знайомитися з новою публікою та підкорювати нові вершини. Це захопливо та надзвичайно відповідально водночас», – говорить директор Академічного симфонічного оркестру Михайло Сосновський. 

Серед штатів, де ще звучатиме український оркестр – Нью-Джерсі, Ньо-Йорк, Північна та Південна Кароліна, Маямі, Чикаго, Клівленд, Рочестер та інші. Особливою радістю і честю буде можливість презентувати себе в університетах Лонг-Айленду, Іллінойсу, Джеймса Медісона та  Університеті Штату Джорджія. 

15 лютого запланованували концерт у всесвітньовідомому Carnegie Hall, що у Нью–Йорку. 

Гастролі відбуваються у межах мистецького проєкту «Бачити і чути Україну/ «See & hear Ukraine» — у співпраці з Благодійним фондом «Ми і світ/ WE&WORLD».

«Створений проєкт «Бачити і чути Україну» спільно із благодійним проєктом «Ми і Світ» – очікувано виконує свою важливу роль – говорить про Україну мовою музики та українського візуального мистецтва, показує нашу силу та відображає усе, що зараз переживає Україна. Світовій публіці про усе це надважливо нагадувати і давати зрозуміти.   Створений симбіоз, переконаний, продовжуватиме свою роль впродовж цих двох місяців чи то у Флориді, чи у інших запланованих залах, зокрема нью-йоркському Карнегі-Холі та Українському інституті», – зауважує генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news