logo
22/07
21/07
20/07
19/07
2 ...

Блінкен відвідав українських прикордонників (ФОТО)

07-09-2023 17:251643

Блінкен відвідав українських прикордонників (ФОТО)
Фото: twitter.com/SecBlinken

Державний секретар США Ентоні Блінкен 7 вересня відвідав бійців ДПСУ, які захищають український кордон у Київській області.

Про це він повідомив у Twitter.

«Приїхав до прикордонників, щоб побачити, як вони продовжують захищати територію та народ України. Ми надаємо 300 мільйонів доларів нового фінансування правоохоронному сектору України для продовження цієї важливої роботи», – зазначив Блінкен.

Як повідомила пресслужба ДПСУ, голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко зустрівся з Ентоні Блінкеном під час його візиту в Україну. Вони обговорили вже реалізовані проекти зі зміцнення потенціалу прикордонників та подальшу підтримку.

На базі одного з підрозділів делегація Держдепартаменту США та Посольства США в Україні ознайомилася з завданнями прикордонного відомства та допомогою, що отримана Держприкордонслужбою в рамках спільних проектів.

Сергій Дейнеко подякував Ентоні Блінкену за можливість особисто відвідати прикордонників та за потужну і послідовну підтримку народу України. Він відмітив високий рівень співпраці з Державним департаментом та іншими інституціями США з якими нині реалізується 9 проектів міжнародної-технічної допомоги.

«Я радий, що ми можемо спільно працювати заради того, щоб вберігати життя не дивлячись на всі ті жахи, які несе з собою російська агресія. Зараз ми не просто надаємо допомогу, тобто не тільки для боротьби з російськими загарбниками сьогодні, ми також передаємо допомогу для того, аби ви змогли побудувати ефективні Сили оборони майбутнього», - відмітив Ентоні Блінкен.

Він додав, що Державний департамент та відділ із правоохоронних питань Посольства США в Україні (INL) є партнером України вже 20 років поспіль і вони в захваті від сили, стійкості та сміливості українських прикордонників.

«Якби не допомога міжнародних партнерів, зокрема INL, наші втрати були б набагато більші. Тому що від наших партнерів прикордонники вчасно отримували бронежилети, захисні шоломи тощо», - наголосив Сергій Дейнеко.

У ході візиту Державному секретарю США продемонстрували екіпірування, яке було передано прикордонникам і яке не раз рятувало життя захисникам України. Окрім цього, оглядаючи передані медичні засоби Держсекретар США зазначив, що чудово розуміє на скільки важливо вчасно забезпечити медичну допомогу, адже і представники Держдепартаменту також проходять подібну підготовку, щоб вміти надавати первинну допомогу.

Делегати побачили озброєння, техніку, прилади нічного бачення та комплекси БПЛА, які в бойових діях використовують захисники кордону, уламки збитих ворожих ударних дронів та ракет, трофеї, що були захоплені у противника.

«Прикордонники є на всіх напрямках бойових дій. Ми разом з іншими українськими захисниками звільняємо нашу територію, нищимо ворога і наближуємо нашу спільну перемогу. І ми обов’язково переможемо, завдячуючи і вашій підтримці», - наголосив Голова ДПСУ.

Державний секретар США Ентоні Блінкен відмітив чудову організацію з використання і застосування прикордонниками отриманої допомоги від Сполучених Штатів Америки. Він особисто сів за кермо бронеавтомобіля Roshel Senator MRAP, що надійшли підрозділам Державної прикордонної служби України в рамках реалізації проектів допомоги.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news