logo
12/06
11/06
10/06
08/06
07/06
06/06
05/06
04/06
2 ...

Регіональні сервісні центри МВС Львівщини, Франківщини та Закарпаття об’єднали

07-09-2023 18:261458

Регіональні сервісні центри МВС Львівщини, Франківщини та Закарпаття об’єднали
Фото: lvv.hsc.gov.ua

Головний сервісний центр МВС продовжує реформування задля покращення надання державних послуг громадянам.

Як повідомляється, було об’єднано регіональні сервісні центри ГСЦ МВС в Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях в один підрозділ. Зміни також відбулися у Донецькій, Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Об’єднані структури мають назву:

  •     регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Адреса розташування у місті Львів;
  •     регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Адреса розташування в Донецькій області, місто Покровськ.

Сьогодні, 7 вересня, начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик представив керівників новостворених підрозділів.

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях очолить Павло Яцина.

А керівником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі призначено Костянтина Шпарагу.

«Основне завдання призначених керівників – забезпечення якісного та своєчасного надання послуг громадянам в сервісних центрах МВС, налагодження комунікації з місцевими громадами та унеможливлення будь-яких проявів корупції. Особливо акцентую увагу на створенні прозорих умов під час проведення теоретичних та практичних іспитів», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Територіальні сервісні центри МВС у цих регіонах продовжують функціонувати, як і раніше. У них громадяни можуть отримати послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія, а також складання теоретичних та практичних іспитів.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news