logo
11/12
10/12
08/12
07/12
21/11
19/11
13/11
02/11
25/10
23/10
22/10
17/10
09/10
2 ...

До Києва прибула міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок

11-09-2023 11:381265

До Києва прибула міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок
Фото: DPA

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок вранці у понеділок, 11 вересня, прибула в Україну з неоголошеним раніше візитом.

Про це повідомляє DW.

«Україна також захищає свободу й всіх нас з величезною мужністю і рішучістю. - заявила Бербок після прибуття до Києва. - Так само як Україна стоїть за нас, вона також може покластися на нас».

За її словами, зараз в Європейському Союзі готується рішення про початок переговорів про вступ України до ЄС.

«Результати судової реформи (в Україні. - Ред.) та законодавства щодо ЗМІ вже видно. Попереду ще імплементація антиолігархічного закону та боротьба з корупцією», - зазначила німецька міністерка.

Вона також зауважила, що повним ходом йде підготовка до зими в Україні, тому у Берліні хочуть ще тісніше пов'язати європейську енергетичну мережу з українською. «Незалежно від пори року, ми не припиняємо підтримувати Україну в її захисті від російської агресії: економічно, військово, гуманітарно», - сказала Бербок.

Вона наголосила, що «жахливий терор путіна проявляється у цілеспрямованих атаках на повсякденне життя та цивільні інституції в Україні». «путін хоче зламати, зневірити і деморалізувати людей. Для цього він не зупиняється ні перед чим - ні перед школами, ні перед ринками, ні перед зерносховищами, ні перед залізничними станціями», - зауважила політикиня.

Міністерка також згадала і про примусову депортацію українських дітей до рф з окупованих територій. «Ми підтримуємо організації, українську владу та неурядові організації, які працюють над тим, щоб повернути викрадених дітей додому. І щоб ці злочини було розкрито. Обвинувальний акт у Міжнародному кримінальному суді також є важливим внеском у цю справу», - наголосила Бербок.

Це вже четвертий візит Анналени Бербок в Україну з початку повномасштабної російської агресії.

 

 

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news