Короткий нарис про корупцію | Блог Олега Филика

https://leopolis.news/post/93317/korotkyy-narys-pro-korupciyu--blog-olega-fylyka

25/09/2023

Згідний, що й у плазунів є сфери інтересів, але щоб так поголовно всі й одразу - такого в Стрию ще не пригадую. Весь цей батл з корупцією в принципі дуже егоїстична річ. Воно не робить кращим тих, хто цю корупцію “долає” і нічому не вчить самих корупціонерів. Бо всі розуміють, що якщо все робити по справжньому, то доведеться мінятися місцями...

А ви знаєте, може, не варто певну категорію стрийських владних службовців передчасно оголошувати особами посадовими! Бо з огляду на події останніх днів - це звичайні злодійкуваті позери, які знають, що скільки б вони не вкрали - поки існує гарант корупції в Стрию - їм нічого не буде! А він у місті є. Загалом за класикою жанру є всього три варіанти розкрадання грошей в Стрию. Перший, це коли керівник "в схемі": тобто злочинний ланцюжок передачі вкрадених грошей закінчується на ньому.

Другий, це коли керівник "в темі": тобто він знає чим займаються його підлеглі і його це влаштовує. І третій, це коли керівник і "в схемі" і "в темі", бо ДБАЄ про все. Тоді, як би не називали стрийський бюджет його прихильники і противники, все одно він стає бюджетом розкрадання. Знаєте, жодна влада не вічна. Жодна! Це факт. І що тікати з награбованим доведеться - це також факт. Кажуть, автор книги "Біг від інфаркту" помер від інфаркту під час пробіжки. Гадаю, чекати старту залишилось не довго ..