logo
23/02
22/02
20/02
26/01
25/01
22/01
21/01
19/01
13/01
12/01
11/01
09/01
2 ...

ЄС розшириться від Лісабона до Луганська – очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок

02-10-2023 18:471794

ЄС розшириться від Лісабона до Луганська – очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок
Фото: lb.ua

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок під час візиту до Києва для участі у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ ЄС заявила, що Європейський Союз невдовзі розшириться від Лісабона до Луганська.

Про це вона сказала, спілкуючись з журналістами, повідомляє «Європейська правда».

«Майбутнє України – у Європейському Союзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС», – зазначила міністерка.

Бербок запевнила, що європейські друзі та партнери будуть підтримувати Україну на цьому шляху. У цьому зв’язку вона також підкреслила, що Україна спроможна проводити вражаючі реформи на тлі жахливої російської агресії. 

«Це речі, такі як зміна законодавства у сфері юстиції, у сфері медіа, але також які стосуються боротьби з корупцією, і про це ми відкрито говоримо з нашими партнерами тут, в Україні, що ми разом можемо розширювати цей шлях», – зазначила Бербок.

Глава МЗС Німеччини прибула в Україну вдруге цієї осені.

Нагадаємо, віцепрем’єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що в ЄС є загальний консенсус щодо відкриття переговорів про вступ між Україною і Євросоюзом, але ухваленню остаточного рішення передуватиме робота зі столицями.

 

 

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news