logo
23/02
22/02
20/02
26/01
25/01
22/01
21/01
19/01
13/01
12/01
11/01
09/01
2 ...

Зеленському не відмовляли у візиті до Ізраїлю – посол

17-10-2023 16:422138

Зеленському не відмовляли у візиті до Ізраїлю – посол
Фото: Євген Корнійчук

Посол України у Тель-Авіві Євген Корнійчук назвав звичайною спекуляцією інформацію, що ізраїльська влада відмовила президенту Володимиру Зеленському у візиті.

Про це посол сказав в інтерв'ю ізраїльському «Найкращому радіо», пише «Слово і Діло».

Він запевняє, що представники українського лідера не зверталися із проханням про візит до влади Ізраїлю.

«Все це – спекулятивні розмови, які ніяк не пов'язані із нашими взаєминами. Не було офіційного звернення Зеленського. Я впевнений, що під час наступного міжнародного турне така можливість буде, а ізраїльський уряд не має жодних заперечень», – переконаний дипломат.

Корнійчук також зауважив, що можливості пересування Зеленського в ситуації повномасштабної війни дуже обмежені, а про його візити до різних країн повідомляють уже після прибуття.

«Може, це трохи дивно для ізраїльських журналістів, але, на мою думку, це логічно. У ситуації війни добре і правильно, коли ми дізнаємося про пересування Зеленського, коли він сходить із трапу літака до тієї країни, куди він прибуває. Тому дипломати та політики у такому разі не обговорюють, коли і куди приїде Зеленський», – наголосив посол.

Він також зазначив, що динаміка відносин президента Зеленського з урядом Ізраїлю залишається «досить позитивною».

Як повідомляли, раніше ізраїльський портал Ynet повідомив, що президенту України відмовили у візиті до Ізраїлю, аргументувавши це тим, що «зараз не час». За даними ЗМІ, до цього Зеленський нібито попросив вивчити можливість відвідати Ізраїль з візитом солідарності.

 Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news