logo
29/02
28/02
26/02
25/02
24/02
23/02
2 ...

У Польщі затримали п’яного українця-капітана корабля

16-11-2023 10:00664

У Польщі затримали п’яного українця-капітана корабля
Фото: ілюстративне

Співробітники Прикордонної служби РП затримали громадянина України, який керував кораблем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Прикордонна служба РП.

54-річного громадянина України, капітана торговельного судна, який ходить під прапором Люксембургу, затримали днями в порту Колобжега співробітники місцевої прикордонної служби.

Як з’ясувалось, чоловік був п’яним, мав у крові 1,88 промілле алкоголю. Йому вдалося зайти в порт без колізій за допомогою 1-го і 2-го офіцерів.
Корабель прибув до Колобжега з Гдині. Служба контролю за рухом суден VTS порту Колобжег попередив прикордонну службу про комерційне судно під прапором Люксембургу, яке йшло «неналежним напрямком».

Після швартування в порту Колобжег на борт корабля піднялися прикордонники, які під час огляду судна виявили п’яного капітана. Через обґрунтовану підозру у вчиненні злочину прикордонники затримали 54-річного чоловіка та помістили його до кімнати для нетверезих осіб у прикордонній заставі в Колобжезі. Подальші слідчі дії будуть проводити представники місцевої поліції.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news