logo
09/12
08/12
2 ...

У мережу виклали перелік блокувальників польсько-українського кордону

20-11-2023 17:06308

У мережу виклали перелік блокувальників польсько-українського кордону
Фото: money.pl

Ексначальник Львівської митниці Левко Прокіпчук склав перелік перевізників, які організовували блокування пунктів пропуску на польсько-українському кордоні.

Про це він написав у Фейсбук. 

За словами Прокіпчука, неправильно відмовлятись від бізнесу зі всіма польськими перевізниками. 

«Перелік склав за допомогою аналізу соцмереж і відкритих польських реєстрів (наприклад, rejestr.io). Думаю, що він звісно не повний, але з високою долею ймовірності достовірний.

Алгоритм свого пошуку повністю відкривати не буду, бо ж список треба розширювати.

Однак маю надію, що різні асоціації (Асоціація Міжнародних Експедиторів України - АМЕУ, EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association), експедитори та й в цілому український бізнес перед тим як укладати угоди на перевезення товарів зверне увагу на цей список і відмовиться від співпраці з «страйкарями», – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Левко Прокіпчук зареєстрував на сайті Президента України петицію про застосування санкцій до осіб, причетних до блокування українських перевізників.

Через блокування польськими перевізниками кордону у чергах застрягли майже 3 тисячі вантажівок.

Як повідомляли, з 6 листопада учасники акції на території Польщі перекривають рух вантажівкам на трьох напрямках.

Одна з головних вимог організаторів протестів – повернення до практики видачі дозволів для українських вантажоперевізників і зменшення їхньої кількості від довоєнного рівня, коли видавали до 200 тис. дозволів на рік. Крім того, перевізники хочуть, щоб порожні польські вантажні автомобілі, які повертаються з України до Польщі, могли проїжджати кордон без еЧерги і не чекаючи 10-12 днів. Також, перевізники вимагають посилити правила перевезення за ЄКМТ (сертифікат Європейської конференції міністрів транспорту).

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news