logo
23/02
21/02
20/02
19/02
17/02
16/02
15/02
2 ...

Словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

06-12-2023 15:20722

Словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною
Фото: UNAS

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) заявив, що готовий повністю заблокувати прикордонний пункт «Вишнє Нємецьке – Ужгород», якщо ситуація зі скасуванням системи дозволів для українських далекобійників не буде вирішена, хоч і усвідомлює, що шлях до вирішення проблеми не є простим.

Про це повідомляє UNAS у Facebook.

«Саме тому UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у випадку, якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готовий повністю заблокувати прикордонний пункт «Вишнє Нємецьке – Ужгород» в обох напрямках», – йдеться у повідомленні.

Перевізники подякували міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за порушення проблеми скасування дозвільної системи для українських перевізників та його впливу на автомобільний транспорт Словаччини в Брюсселі.

У четвер, 7 грудня, він зустрінеться з представниками UNAS.

Як повідомляли, напередодні на кордоні зі Словаччиною призупинили блокаду пункту пропуску «Вишнє Нємецьке – Ужгород».

Раніше асоціація словацьких перевізників анонсувала блокаду КПП на невизначений термін, починаючи з 1 грудня – з такими ж вимогами, як у польських блокувальників кордону.  

Водночас блокада польських перевізників триває з 6 листопада, ключова її вимога – повернути систему дозволів для українських перевізників. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news