logo
29/02
28/02
27/02
26/02
2 ...

Динамічний та видовищний мюзикл «Княгиня Ольга» відбудеться у Львові

07-12-2023 19:15415

Динамічний та видовищний мюзикл «Княгиня Ольга» відбудеться у Львові

Мюзикл про одну з найвідоміших та найхаризматичніших постатей української історії, що зібрав аншлаги на прем’єрах в Одесі та Києві, тепер вперше у Львові! Вистава відбудеться 18 грудня в Театрі Заньковецької. Початок події о 19:30.

 

Княгиня Ольга – мудра, сильна, харизматична постать із золотих сторінок нашої багатовікової історії. Її походження залишається загадкою. Існує кілька версій, проте жодна з них не підтверджена науково на сто відсотків.

Режисером, художником-постановником та актором мюзиклу став Денис Рудий, учасник відомого ток-шоу «Х-Фактор». Також у головній ролі співачка Юлія Нельсон.

Автором музики до мюзиклу є Денис Аксьонов, вірші написала Ольга Седова. Хореографи – Аліна Троянська та Геннадій Цвітков. 

Художній задум надзвичайного масштабу втілений за допомогою сучасних концертних технологій, стилізованих костюмів, що відображають історичну епоху Київської Русі, та великої кількості професійних акторів-вокалістів. У мюзиклі глядачі побачать все: народні гуляння, обряди, розкішні маєтки, містичний світ Наві та справжнє поле бою. 

Все це разом з неймовірними декораціями занурить глядача у дивовижну історію кохання, мужності та стійкості безсумнівно великої жінки.

Квитки за посиланням: https://concert.ua/uk/event/knjaginja-olga-lviv

Leopolis.news