logo
21/05
20/05
2 ...

Камери у номерах дівчат і в сауні: до стеження за Bihus.Info залучили 30 «агентів» (ВІДЕО)

19-01-2024 17:38942

Камери у номерах дівчат і в сауні: до стеження за Bihus.Info залучили 30 «агентів» (ВІДЕО)
Фото: скріншот з відео

Керівник проєкту Bihus.Info Денис Бігус розповів, що після невеличкого розслідування вони встановили, що для стеження за їх працівниками були залучені десятки людей.

За словами Дениса Бігуса, три десятки чоловіків забронювали готельні номери у комплексі «Українське село» під Києвом, куди потім заселилася його команда.

Ці невідомо чоловіки встановили камери у спальнях і навіть сауні. А після того як команда Бігуса виїхала, вони знову вселилися, щоб забрати камери. 

«Про це ми дізнались після поїздки до комплексу і аналізу інформації від співробітників. Виявилось, що ситуація ще мерзенніша, ніж здавалось: камери, ймовірно, були встановлені у всіх готельних номерах співробітників і навіть у сауні. Одна людина бронювала усі номери співробітників за день до заїзду та відразу ж після нашого від’їзду», – розповів він.

Як повідомлялось, 16 січня керівник проєкту журналістських розслідувань Bihus.Info Денис Бігус записав заяву щодо оприлюднення в мережі відео про вживання операторами його проєкту заборонених речовин. «Але, по-перше, їм прослуховували телефони… По-друге, у будиночок, де вони жили, встановили камеру і зняли процес вживання», – наголосив Бігус.

Також він повідомив про звільнення серед операторів свого проєкту і пошук нових фахівців для зйомок. Що ж до решти колег – усі, хто співпрацює з Bihus.Info, зроблять тести на вживання наркотиків, додав керівник проєкту.

СБУ відкрила провадження через стеження за журналістами.

 

 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news