logo
20/01
19/01
18/01
17/01
16/01
2 ...

«Видані безпідставно»: Зеленський позбавив дипломатичних рангів Герасимова й Ар’єва

11-09-2019

«Видані безпідставно»: Зеленський позбавив дипломатичних рангів Герасимова й Ар’єва
Фото: Радіо Свобода

Президент Володимир Зеленський позбавив дипломатичних рангів «надзвичайних і повноважних послів» народних депутатів від «Європейської солідарності» Артура Герасимова та Володимира Ар’єва та екс-депутата Георгія Логвинського.

Відповідний указ  №680 опубліковано на сайті Офісу президента України.

«Скасувати як такі, що видані безпідставно: указ урезидента від 18 травня 2019 року № 275 «Про присвоєння дипломатичних рангів» в частині, яка стосується присвоєння дипломатичного рангу надзвичайного і повноважного посла В. Ар’єву та А. Герасимову», – йдеться в указі.

Також Зеленський скасував указ попереднього президента Петра Порошенка від 19 травня 2019 року № 298 «Про присвоєння дипломатичного рангу», у якому йшлося про присвоєння дипломатичного рангу надзвичайного і повноважного посла Георгію Логвинському.

Нагадаємо, у 2017 році Логвинського обрали віце-президентом парламентської асамблеї Ради Європи, пише УП.

Логвинський фігурує у справі «Золотого мандарину», яка стала відомою після «акваріумних плівок» з кабінету керівника САП Назара Холодницького. 

НАБУ розслідує схему, у якій керівники Міністерства юстиції, ймовірно, домовившись з Логвинським, заволоділи бюджетними коштами на суму 54,2 млн грн, перерахувавши їх на фірму ТОВ «Золотой Мандарин Ойл».

НАБУ зібрало докази та разом з прокурором були готові вручати підозри. Тоді у справу незаконно втрутився Холодницький, передавши її іншому прокурору. Саме на «акваріумних плівках» керівник САП казав Логвинському, що повністю контролює ситуацію і йому немає за що перейматися. 

Після цього справа зависла. Вочевидь нова група прокурорів не збирається пред'являти підозри. Більше того, заступник Холодницького Володимир Кривенко відкинув важливі докази. 

Крім цієї справи, в НАБУ розслідують можливу причетність нардепа Логвинського до заволодіння майном ТОВ «Бельведер Україна» на 40 млн грн, а також до заволодіння активами ПАТ «Банк Столиця».

Leopolis.news

Львів: 0° C
24.25
26.94