logo
21/01
20/01
19/01
18/01
2 ...

У «Самопомочі» ще не вирішили, чи голосувати за відставку Гірняка та Білоуса

18-09-2019 08:34356

У «Самопомочі» ще не вирішили, чи голосувати за відставку Гірняка та Білоуса
Фото: samopomich.ua

Фракція «Самопомочі» у Львівській облраді, яка підтримала незадовільну оцінку роботи обох заступників голови Львівської облради, поки не визначилася щодо підтримки рішень про їх звільнення з посад.

Про це інформує Zaxid.net із посиланням на голову фракції Інну Свистун. 

За її словами, остаточна позиція фракції «Самопоміч» щодо проектів рішень про дострокове припинення повноважень заступників голови облради Андрія Білоуса та Володимира Гірняка буде визначена на передсесійному засіданні фракції.

«У нас дуже різні позиції у фракції, стосовно цього голосування також. Будемо шукати спільні рішення, на які всі члени фракції пристануть. На сьогодні цього рішення ще нема», – повідомила голова фракції.

На її думку, цілком можливий варіант, що «Самопоміч» не підтримає звільнення заступників.

«Як на мене, цілком можливий варіант і не підтримати (звільнення заступників, - ред.). Моя позиція як члена фракції – варто було би всіх знімати і робити повне перезавантаження влади. Тому що вони троє працювали разом, разом знімали з посади нашого представника, приймали інші рішення. Вони повинні разом нести політичну відповідальність», – пояснила Свистун.

Голова фракції також повідомила, чи обговорюється ймовірність призначення на посаду заступника голови облради представника «Самопомочі».

Нагадаємо, 10 вересня сесія Львівської облради визнала незадовільною роботу Володимира Гірняка, а також взяла до відома звіт першого заступника голови ЛОР Андрія Білоуса та визнала незадовільною його роботу.

На сайті Львівської обласної ради з’явились проекти рішень, які передбачають дострокове припинення повноважень заступників голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка та Андрія Білоуса.

Leopolis.news